DÍTĚ PRO POBYT V MATEŘSKÉ ŠKOLE POTŘEBUJE

• PRAVIDELNĚ MĚNĚNOU VÝBAVU VZHLEDEM K AKTUÁLNÍM KLIMATICKÝM PODMÍNKÁM
  • VŠECHNY SVÉ OSOBNÍ VĚCI MUSÍ MÍT DÍTĚ PODEPSÁNO

CELOROČNĚ - PLÁŠTĚNKU, GUMÁKY, papírové kapesníky do skříňky

CHLADNÉ POČASÍ – čepice, nákrčníky, rukavice (menší děti palčáky)

TEPLÉ POČASÍ – kšiltovku, plavky, opalovací krém, repelent

• Pohodlné, ideálně starší oblečení

Nejen na pobyt venku, ale i do třídy je nejlepší starší oblečení (výtvarné a pracovní činnosti), u kterého
              nebude vadit, když se ušpiní. Ve třídě je udržovaná teplota kolem 23°C, proto do třídy postačí legíny či
              tenké tepláky a tričko. Pro případ nepříznivějšího počasí doporučujeme oblečení softshellové nebo
              pogumované, které můžeme navléknout na legíny (na podzim tenké, v zimě podšité).

• Přezůvky s pevnou patou

• Rezervní oblečení

Děti by měly mít ve školce i oblečení pro případ nehody, ušpinění, včetně spodního prádla a ponožek.

• Pyžamo

Na odpolední odpočinek potřebuje dítě vlastní pyžamko, ideálně vzdušnějšího materiálu.

• Oblíbený hrníček

Svůj vlastní oblíbený hrníček si snadno pozná a používá ho během dne (nejlépe z umělé hmoty).

• Vybavení do infrasauny

Ručník, bavlněné tílko a spodní prádlo.

• Oblíbenou hračku

Děti si mohou do MŠ vzít svoji oblíbenou hračku, zodpovědnost za ztrátu či poničení MŠ nenese.

Informace ohledně oblečení do MŠ jsou i zde: https://predskolniporadna.cz/obleceni-do-skolky/